Close
Type at least 1 character to search
Do góry
packshot fotografia produktowa reklamowa lamania czapka

Luksus w ecommerce

Filozofia marki LaMania to podkreślenie naturalnego, kobiecego wdzięku, wyrażonego w luksusowych materiałach oraz w dbałości o wysoką jakość wykończenia.

To właśnie dla LaManii, w trwającej 7 lat współpracy, wykonaliśmy już tysiące zdjęć. Można powiedzieć, że znamy się z produktem bardzo dobrze. Czy to pomaga?

Jasne, im dłużej znasz produkt, tym lepiej rozumiesz wartości, które prezentuje, a także wiesz, czego potrzeba by dobrze wykonać zdjęcie. Dla nas w tym przypadku dobrze wykonane zdjęcie to takie, które podkreśli wysokogatunkowy materiał i oryginalny krój tak, by każdy, kto zobaczy sfotografowaną rzecz, zapragnął jej dotknąć. To już naprawdę duży krok do osiągnięcia celu – również Twojej marki.

Fotografia produktowa

Packshoty

Fotografia reklamowa

Lookbook

Content na media społecznościowe

Backstage z pracy marszalstudio

Co składa się na wykonanie zdjęcia produktu, którego pożądasz? W przypadku unikatowych rzeczy zaprojektowanych przez La Manię, jest to przede wszystkim prawidłowe ułożenie materiałów oraz ukazanie kroju produktu w taki sposób, by wyglądał on jak najbardziej naturalnie. Naturalność w tym przypadku to wspomniana wyżej jakość, która broni samą siebie.

Od początku współpracy z marką LaMania skupiamy się na tym, by oddać jej emocjonalność kolorystyczną, a także wrażliwość twórców, która najczęściej wyrażana jest krojach.

Przeczytałeś i jesteś ciekawy, jak wyglądałyby zdjęcia Twojego produktu? Razem możemy stworzyć coś naprawdę wartego uwagi. Przekonaj się!

La Mania – zdjęcia kompozycyjne na media społecznościowe
La Mania – zdjęcia kompozycyjne na media społecznościowe
packshot fotografia produktowa reklamowa lamania mind blow gif bluza duch
La Mania – zdjęcia kompozycyjne na media społecznościowe
La Mania – zdjęcia kompozycyjne na media społecznościowe
Animacja zdjęć produktowych wykonanych dla La Manii