Logo marszalstudio

Zobacz, jak robimy zdjęcia dla Ministerstwa Dobrego Mydła

w
Wejdź z nami w świat naturalnych kosmetyków! Sprawdź, jakie zdjęcia produktowe beauty tworzymy dla Ministerstwa Dobrego Mydła.
Jakie zdjęcia produktów robimy dla Sampure Minerals

Spis treści

Branża beauty kojarzy się z pięknem. Zazwyczaj nie tylko dlatego, że użyte kosmetyki zapewniają piękne efekty,  ale także z powodu niezwykle estetycznych opakowań czy ciekawych konsystencji produktów. Potrzebują one zatem znakomitej fotograficznej oprawy. Na tym znamy się doskonale! Pokażemy ci to w kadrach, które tworzymy dla marki Ministerstwo Dobrego Mydła. 

Profesjonalne zdjęcia produktowe dla Ministerstwa Dobrego Mydła

Od kilku lat tworzymy zdjęcia produktowe dla Ministerstwa Dobrego Mydła. To marka założona przez dwie Siostry, których motywacją była miłość do naturalnych mydeł. Choć jej nazwa może sugerować określony asortyment, oferta zdecydowanie nie składa się jedynie z mydła. Znajdziemy w niej również między innymi kosmetyki do twarzy, ciała oraz włosów, a także akcesoria do pielęgnacji czy zapachowe świece. 

Tę moc produktów należy odpowiednio sfotografować, a to zadanie należy do nas. Dla marki tworzymy nasze ulubione packshoty oraz zdjęcia z aranżacją

ministestwo dobrego mydla jak robimy zdjecia 2, Zobacz, jak robimy zdjęcia dla Ministerstwa Dobrego Mydła

Packshoty

Packshot, packshot… tyle o nim mówimy, ale czym właściwie jest ten packshot? Zacznijmy od definicji – to zdjęcie produktu wykonane najczęściej na białym tle, ukazujące jego najistotniejsze właściwości. Jest minimalistyczny i niezwykle estetyczny, między innymi stąd bierze się jego niesłychana popularność w e-commerce. 

Packshoty opakowań

MDivfd 2cCusxIP6WeHj u5xihlWV47nHOzt3TgnM3B2cm7lJHgSrD5Avley85gsRqpK8mPkr4iBaNJfJdBotRSnPr5OxcElWCbyVDmQoHhAa1rBhLbbl9pY NI3qf iyKy5ZmSERKCyAgTlAoFijEg, Zobacz, jak robimy zdjęcia dla Ministerstwa Dobrego Mydła

Jak to w e-commerce bywa, fotografie produktów to w wielu przypadkach zdjęcia ich opakowań. Tworzymy więc packshoty kartoników, buteleczek, tubek, puszek, sztyftów czy słoiczków. Każdy z nich wymaga indywidualnego podejścia, bowiem surowce, z których wykonane są opakowania różnie odbijają światło. Doświadczenie w pracy z oświetleniem studyjnym daje nam pewność, że wszystkie kadry będą udane. 

White on white

LYXJyVb 1XLB5TN5W7ipgWVBsm6jf8lEI6ivu4StGUjs6VV5b6e9xEi3DJXILs6SLbS2yi M5vLXV7rVJRoXFp9Sy9dIKK77Nroajd GV f, Zobacz, jak robimy zdjęcia dla Ministerstwa Dobrego Mydła

Tworzenie packshotów białych produktów jest zmorą wielu fotografów. Trudności może sprawiać odcięcie krawędzi od tła czy uniknięcie przepaleń tła. W marszalu wiemy, jak tworzyć fotografie idealne, dlatego te elementy nie są dla przeszkodą.

Zdjęcia produktów z aranżacją

Nasze realizacje dla Ministerstwa Dobrego Mydła nie ograniczają się jedynie do packshotów. Dla marki tworzymy również zdjęcia produktowe z aranżacją. Te, w odróżnieniu od packshotów, mają wyraźnie bogatszą scenografię i bardziej zróżnicowane światło. 

4nKJevQNyX bJ6L9sZHafLqw4R8Gw F5wtjZc5hNHtMPsQtaHSt5OjYV9DdxAq17367FqW bLASvi46IHoCvksO2Nrp 8puYFyFu3RHR y1nLdClM9Zht4YzSLmw4a MPldJLO4gm3633NDl7Msn5FM, Zobacz, jak robimy zdjęcia dla Ministerstwa Dobrego Mydła

Kosmetyki to jedne z tych produktów, które atrakcyjnie sfotografować można na wiele sposobów. Zaczynając od dopasowania tła, na przykład eleganckiego kamienia, przez kreatywne użycie oświetlenia, jak stworzenie ostrych cieni przypominających letnie promieniach słońca, po pokazanie konsystencji produktu, przykładowo w formie swatchy. (Dla nieobeznanych w terminologii beauty zrobimy małe wtrącenie: swatche to nic innego jak próbki produktu zaprezentowane na dłoni modelki lub tle fotograficznym).

Zdjęcia produktowe do sklepu internetowego

O naszych realizacjach dla Ministerstwa Dobrego Mydła napisaliśmy dość dużo, dlatego z pewnością zastanawiasz się, gdzie można je zobaczyć. Spieszymy z odpowiedzią! Zdjęcia produktowe wykonane w marszalu marka wykorzystuje przede wszystkim w swoim sklepie internetowym. Strona utrzymana jest w kolorach bieli i czerni, dlatego zarówno nasze packshoty, jak i aranżowane zdjęcia pasują tam doskonale! 

Podziel się