Scroll to top
+48 786 966 333 | [email protected]
Packshot czyli fotografia   

Ufamy sobie.

Zgrana ekipa!

Marszalstudio to my – Marta, Hania, Mateusz, Filip, Sandra, Patrycja, Marcin oraz grupa ludzi stale z nami współpracująca i wspierająca poszczególne zlecenia i projekty.

Są wśród nas fotografowie i retuszerzy. Na pokładzie mamy również stylistkę i wspierających w bieżących realizacjach asystentów.

Wspólnie tworzymy marszalstudio od 2012 roku. Już wtedy posiadaliśmy solidną wiedzę i umiejętności, ale z każdym dniem staramy się być jeszcze lepsi i jeszcze więksi. 🙂

+ perfekcyjny retusz

Profesjonalne zdjęcie

Jeśli połączymy Twoją wizję, nasz warsztat oraz wiedzę na temat oczekiwań Twojego Klienta, otrzymasz od nas nie tylko packshoty czy zdjęcia reklamowe. Stworzymy razem znacznie więcej!

Zdjęcia wpłyną na wizerunek Twojej marki oraz produktów. Pomożemy Ci dotrzeć do większej liczby odbiorców w Polsce, jak i poza jej granicami.

Dzięki znajomości różnych branż i doświadczeniu we współpracy z Klientami z Europy, wspólnie przyczynimy się do wzrastającej sprzedaży.

a nawet więcej!

Nieograniczone możliwości

Wyposażenie naszego studia to tylko i aż narzędzie, które stale poszerzamy i ulepszamy. Chcemy, aby szło ono w parze z naszą widzą i umiejętnościami, a jednocześnie pozwalało na realizację zdjęć produktowych do prasy, sklepów, WWW, reklam, video, katalogów, roll upów i innych materiałów promocyjnych.

Od mikro produktu po kilkumetrowy gabaryt. A niedługo może jeszcze więcej?

Pamiętaj, że marszalstudio to przede wszystkim chętni do współpracy i doświadczeni ludzie, którzy dysponują odpowiednią infrastrukturą i warsztatem, aby realizować Twoje projekty na wysokim poziomie, w krótkim czasie.

wnetrze marszalstudio
EnglishGermanPolish