Logo

Darmowy packshot

Zasubskrybuj newsletter, by otrzymać darmowe zdjęcie produktu.

Packshot za darmo!

Packshot za free!

Plan zdjęciowy
Dla kogo?

Akcja promocyjna darmowy packshot jest skierowana wyłącznie do Klientów B2B posiadających sklep internetowy lub markę, które po raz pierwszy subskrybują newsletter marszal.studio. Nie jest adresowana do osób prywatnych.

Udział jest otwarty zarówno dla firm, które współpracują z marszalstudio, jak i dla tych, które współpracę rozpoczynają.

Aby skorzystać z akcji promocyjnej, możliwe jest zarejestrowanie tylko jednej subskrypcji od jednego kontrahenta. Rejestracja z różnych adresów nie jest dozwolona.

Jak zlecić?

Wystarczy, że złożysz standardowe zamówienie online a koszt 1 packshotu zostanie odjęty przez Twojego opiekuna projektu od kosztu całkowitego.

W przypadku gdy zlecenie będzie dotyczyło realizacji jednego zdjęcia, nie poniesiesz kosztu realizacji a zdjęcie będzie nosiło charakter próbnego.

Warunki

Warunkiem otrzymania 1 packshotu gratis jest dołączenie do listy subskrybentów newslettera marszal.studio.

Co otrzymuję?

Otrzymujesz 1 zdjęcie produktowe na białym tle z możliwością wykorzystania w ciągu kolejnych 7 dni od momentu subskrypcji. Promocja dotyczy realizacji jednego produktu na jednym zdjęciu.

W ramach promocji Klient ma możliwość dodania gratis do 1 darmowego packshotu realizacji usług: Szare tło, Dodaj cień i Usuń tło. Pozostałe usługi Klient może dodać do packshotu zgodnie z cennikiem.

Jakie produkty

Produkty objęte naszą akcją promocyjną muszą spełniać określone kryteria. Ich dłuższy bok nie może przekraczać 100cm, a waga nie może być większa niż 10kg. Jednakże, w przypadku odzieży nie stosujemy ograniczeń co do rozmiaru.

Ochrona danych osobowych

Szanujemy Twoje dane i jesteśmy wdzięczni za zaufanie marszal.studio. Twój adres e-mail, podany przy subskrypcji, nie zostanie przekazany żadnym innym podmiotom. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności marszal.studio

Akcja promocyjna darmowy packshot jest ograniczona czasowo i trwać będzie do dnia 31.08.2023 r.