Logo marszalstudio

Zdjęcia kosmetyków dla Sampure

w
Nikt tak dobrze jak my, nie zajmie się prezentacją produktów Twojej marki. Sprawdź realizacje dla Sampure Minerals.
Jakie zdjęcia robimy dla Sampure Minerals

Spis treści

Zdjęcia produktowe

Zacznijmy jednak od początku i przedstawmy naszego klienta. Sampure Minerals to rodzinna marka, która choć powstała w Wielkiej Brytanii, od lat jest własnością polskiej firmy. Jej oferta jest bogata w różnego rodzaju kosmetyków mineralnych do makijażu, posiadających certyfikaty Halal, Vegan, Vegetarian oraz Viva!. W sprzedaży znajdują się także dedykowane akcesoria, jak pędzle. 

Ta niezwykle różnorodna oferta musi być odpowiednio sfotografowana. My doskonale wiemy, jak to zrobić. Od lat dla marki wykonujemy packshoty oraz aranżowane zdjęcia produktów.

sampure minerals jak robimy zdjecia 2, Zdjęcia kosmetyków dla Sampure

Packshot kosmetyków

Tak, jak w każdej realizacji dla naszych klientów, również tutaj nie mogło zabraknąć głównej gwiazdy. Na kosmetyczny, czerwony dywan wchodzi więc packshot Doskonale prezentuje nie tylko opakowanie kosmetyku, ale także jego konsystencję. Chcemy pokazać sypki puder? Już się robi! Mieniące się drobinki na rozświetlającym balsamie do ust? Nie ma problemu! A może precyzyjny pędzelek eyelinera? Tym także się zajmiemy!

Obraz zawierający przybory toaletowe, puder/proszek, KosmetykaOpis wygenerowany automatycznie

Profesjonalny packshot powinien pokazywać kosmetyk w całej okazałości. I takie właśnie są zdjęcia produktowe z marszala. 

Zdjęcia aranżowane

Profesjonalne zdjęcia produktowe, które tworzymy dla marki Sampure to nie tylko packshoty , ale także bardziej artystyczne, aranżowane fotografie  W bogatej gamie kadrów znajdziesz te minimalistyczne, w których główną rolę, zaraz obok kosmetyków, gra światło i cień, ale także te bardziej rozbudowane, obfitujące w dodatkowe rekwizyty

Obraz zawierający przybory toaletowe, Kosmetyka, Pielęgnacja skóry, PołyskOpis wygenerowany automatycznie

Zdjęcia produktowe z modelką

Fotografie kosmetyków dla marki Sampure Minerals to nie tylko kadry produktowe, ale także zdjęcia z modelkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu pokazujemy efekt kosmetyku na skórze, co z pewnością jest pożądane przez klientki. Co więcej, zdjęcia, na których pojawiają się modelki są zdecydowanie bardziej dynamiczne, przez co mocniej zapadają w pamięć.

Swatche

Myślisz, że wymieniliśmy już wszystkie rodzaje kadrów tworzonych dla marki Sampure? Otóż nie! Mamy jeszcze kilka asów w rękawie, a wśród nich są swatche. Jeśli zastanawiasz się czym one są, szybko podpowiemy – to próbki odcieni kosmetyków eksponowane na skórze modelki lub tle fotograficznym. Ich zdecydowaną zaletą jest możliwość pokazania nie tylko koloru, ale także tekstury produktu, jak drobinek brokatu czy metalicznego połysk. Chcesz zobaczyć, jaką konsystencję mają pomadki? Albo jakie odcienie mają produkty do konturowania? Swatche to idealny sposób, by to zaprezentować!

packshot 634992, Zdjęcia kosmetyków dla Sampure

Zdjęcia wizerunkowe 

Nic tak nie przekonuje do zakupu kosmetyku, jak widok produktu testowanego przez ekspertki w dziedzinie. Dlatego w mediach społecznościowych marki, oprócz klasycznych zdjęć produktowych, znajdują się także kadry stworzone podczas wykonywania makijażu kosmetykami marki. Te, oczywiście, wyszły spod naszych rąk.

Zdjęcia wizerunkowe to doskonały sposób na wzbudzenie sympatii klienta oraz jego zaufania. Nadanie marce „eksperckiej twarzy” wzmacnia wrażenie profesjonalizmu i posiadania wiedzy o sprzedawanych produktach.

Zdjęcia produktów do sklepu internetowego

Fotografie produktów Sampure Minerals wykonane w marszalu są wykorzystywane przede wszystkim w sklepie internetowym marki, gdzie doskonale prezentują jego bogatą ofertę. Duża część z nich, przede wszystkim aranżowane zdjęcia produktowe, służy do komunikacji w mediach społecznościowych. Tam, dzięki różnorodności kolorów na zdjęciach, wyglądają fantastycznie i zdecydowanie przyciągają wzrok klienta. 

Podziel się