Scroll to top
+48 786 966 333 | [email protected]

Nasze zdjęcia w pracy

Nasze zdjęcia to nie tylko zwykłe packshoty ale przede wszystkim zdjęcia, które skutecznie poprawiają wizerunek marki. Zaczynając od sklepu internetowego, po posty na facebooku, instagramie, billbordy, standy reklamowe czy też katalogi dużych marek. Zobacz jak nasi Klienci wykorzystują zdjęcia przygotowane w marszalstudio.

i strony internetowe

E-commerce

Na wielu stronach internetowych możecie zobaczyć nasze zdjęcia! Wielu naszych Klientów korzysta z nich na co dzień by pokazać w sklepach internetowych swoje produkty. Packshoty, które wykonujemy są przygotowane do wprowadzenia do sklepu internetowego czy też na stronę.

Odpowiednie przygotowanie zdjęć, nieskazitelna jakość oraz szczegółowy retusz to jest to czego każdy potrzebuje w swoim sklepie internetowym.

uzycie na stronach internetowych packshotow
uzycie na stronach internetowych packshotow
packshoty na media spolecznosciowe

Media społecznościowe

Instagram oraz Facebook

Nasi Klienci z powodzeniem wykorzystują zdjęcia z marszalstudio do promocji swoich marek w mediach społecznościowych! Przeróżne marki chwalą się naszymi zdjęciami na swoich instagramach oraz facebookach 🙂 Na wielu profilach znajdziecie nasze packshoty, które trafiają do niezliczonej ilości użytkowników marek! Czyż to nie jest idealny sposób na promocję swoich produktów? Oczywiście, że jest!

packshoty na media spolecznosciowe

Katalogi, rollupy po okładki książek

Materiały drukowane

Jeśli prowadzisz markę o profilu, która wymaga materiałów drukowanych to nasze zdjęcia sprawdzą się idealnie! Nie tylko będą się idealnie prezentować w katalogu ale Klienci Twojej marki zauważą, że dbasz o jakość nie tylko swoich produktów ale również o spójny wizerunek!

Jeśli potrzebujesz kompozycji, zdjęć packshot skontaktuj się z nami! Współpracujemy ze startującymi jak i ze światowymi markami. Twoje katalogi również zasługują na przepiękne zdjęcia!

EnglishGermanPolish