fbpx

Packshot czyli fotografia produktowa
oraz reklamowa


Zgrana ekipa!
Marszalstudio to my – Marta, Hania, Darek, Mateusz, Filip i Rafał oraz grupa ludzi stale z nami współpracują i wspierająca poszczególne zlecenia i projekty.

Jak się domyślacie ani kolejność nie jest przypadkowa, ani ludzie. Od stylistów, po fotografów, na retuszerach kończąc.

Wspólnie tworzymy marszalstudio od 2012 roku. Już wtedy posiadaliśmy solidną wiedzę i umiejętności, ale z każdym dniem staramy się być jeszcze lepsi, dostarczając coraz fajniejsze zdjęcia produktowe.

Nawiąż z nami kontakt!

Zobacz co u nas! Instagram

Profesjonalne zdjęcie + perfekcyjny retusz!
Jeśli połączymy Twoją wizję, nasz warsztat oraz wiedzę na temat oczekiwań Twojego Klienta, otrzymasz od nas nie tylko packshoty czy zdjęcia reklamowe. Stworzymy razem znacznie więcej!

Zdjęcia wpłyną na wizerunek Twojej marki oraz produktów. Pomożemy Ci dotrzeć do większej liczby odbiorców w Polsce, jak i poza jej granicami.

Dzięki znajomości różnych branż i doświadczeniu we współpracy z Klientami z Europy, wspólnie przyczynimy się do wzrastającej sprzedaży.

Nieograniczone możliwości
Wyposażenie naszego studia to tylko i aż narzędzie, które stale poszerzamy i ulepszamy. Chcemy, aby szło ono w parze z naszą widzą i umiejętnościami, a jednocześnie pozwalało na realizację zdjęć produktowych do prasy, sklepów, WWW, reklam, video, katalogów, roll upów i innych materiałów promocyjnych.

Od mikro produktu po kilkumetrowy gabaryt. A niedługo może jeszcze więcej?

Pamiętaj, że marszalstudio to przede wszystkim chętni do współpracy i doświadczeni ludzie, którzy dysponują odpowiednią infrastrukturą i warsztatem, aby realizować Twoje projekty na wysokim poziomie, w krótkim czasie.

Wnętrze marszalstudio

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Pracujemy od 9 do 17
PACKSHOT, fotografia produktowa, fotografia reklamowa